Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

З Днем народження Академії!

e-mail Друк

Шановні колеги, друзі!
Вітаю всіх Вас з нашим спільним великим святом – Днем народження Академії!

news/2010/2010_12_02-1.jpg
Завдяки нашим спільним зусиллям за 14 років свого існування наш ВНЗ підтвердив своє абсолютне лідерство серед вищих навчальних закладів регіону та  в цілому в Україні.

Кількість навчальних структурних підрозділів з урахуванням філіалів за 14 років зросла з 7 до 18 факультетів, 3 інститутів, 3 коледжів та 4 училищ. Якісно змінився професорсько-викладацький склад Університету: за 14 років кількість кандидатів наук зросла з 59 до 307, докторів наук - з 14 до 51, доцентів –з 44 до 132, професорів з 14 до 64.

Університет протягом 14 років є лідером обласних студентських ігор, і в минулому навчальному році зайняв перше загальнокомандне місце. Студенти-спортсмени радують високими результатами на змаганнях різного рівня, включаючи першість Світу і Європи.

news/2011/2011_12_02-1.jpg
Ми досягли значних успіхів в галузі міжнародного співробітництва. У 1998 році Університет став членом Асоціації Європейських університетів, а у 2002 році підписав Велику хартію університетів, у 2009 році отримав нагороду «Європейська якість» від Асоціації ректорів Європи, а у 2009 році став членом Європейської асоціації публічного права.

Досягнуто значних успіхів в створенні сучасної матеріально-технічної бази, зведенні нових об’ектів і реконструкції старих будівель.

Церква Святої Великомучениці Тетяни є оплотом духовності для багатьох прихожан і наступним етапом стала закладка каміння для будівництва церковно-приходської загальноосвітньої школи.

Все чого ми досягли за минулі роки є результатом активної і злагодженої діяльності багатотисячного колективу Університету. Ще раз хочу привітати всіх зі святом, побажати всім нам зростання, подальшого процвітання і вдосконалення. Хай береже нас усіх Бог!

Президент НУ «ОЮА»
Сергій Васильович Ківалов

Студента факультету адвокатури було нагороджено іменним годинником

e-mail Друк

news/2011/2011_12_02c-1.jpg
2 грудня 2011 р. на урочистому святкуванні Дня академії за особистий внесок у діяльність Національного університету "Одеська юридична академія",  активну суспільну діяльність студента 4-го курсу факультету адвокатури Чернушича Спартака Миколайовича було нагороджено іменним годинником від Президента Національного університету "Одеська юридична академія"!!!

Щиро вітаємо Спартака і бажаємо подальших успіхів!!!

news/2011/2011_12_02c-2.jpg

З Днем прокуратури!

e-mail Друк

Дорогі друзі! Шановні колеги!

Від усієї душі вітаю вас з Днем Прокуратури України!

news/2011/2011_12_01-2.jpg
Враховуючи роль органів прокуратури у зміцненні законності та захисту прав людини, Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято - День прокуратури.

Всі роки незалежності, виконуючи свої конституційні обов'язки, органи прокуратури в складних політичних і соціально-економічних умовах твердо стояли на позиціях затвердження принципів законності, використовуючи всі свої повноваження для захисту прав і свобод людини, інтересів суспільства в цілому.

Діяльність прокуратури як єдиної системи відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави. Від Вас, Вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

Авторитет прокуратури великою мірою залежить від того, як чітко функціонує кожна її ланка, як сумлінно виконує свої обов'язки кожен її працівник. Упевнений, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть Вам отримати ще більшу повагу людей, підвищити їх довіру до важливої державної інституції.

Бажаємо вам мудрості, мужності і наполегливості у відстоюванні конституційних надбань українського народу. Натхнення та успіхів в роботі, щастя і злагоди в домі, міцного здоров'я та невичерпної енергії!

Ваш Сергій Ківалов

I Економіко-правові дебати з господарського права

e-mail Друк
news/2011/2011_11_30-1.jpg
За ініціативою  кафедри господарського права та процесу Національного університету «Одеська юридична Академія» та за сприяння студентів факультету цивільної та господарської юстиції в приміщенні Одеського апеляційного господарського суду пройшли I Економіко-правові дебати з господарського права. Даний формат є новим і передбачає компіляцію форматів ток-шоу та наукових дебатів. У першій грі зустрілись студенти факультету цивільної та господарської юстиції і студенти факультету міжнародно-правових відносин та юридичної журналістики. З перевагою у сім балів у дебатах виграла команда «Знавці» факультету цивільної та господарської юстиції.

Вітаємо переможців та запрошуємо на наступні дебати, вже з господарського процесу, які пройдуть в лютому 2012 року.

Вручення дипломів випускникам Тираспольської філії Національного університету «Одеська юридична академія»

e-mail Друк

news/2011/2011_11_24-1.jpg
Тираспольська філія була відкрита 31 жовтня 2003 року в м. Тирасполі. Її відкриттю передувало укладення угоди про відкриття філії, що була підписана Президентом ПМР Ігорем Миколайовичем Смирновим і Президентом НУ «Одеська юридична академія» Сергієм Васильовичем Ківаловим.

Завдяки відкриттю філії жителі Придністров'я отримали доступ до якісної української вищої освіти.

news/2011/2011_11_24-2.jpg
У Тираспольській філії студенти навчаються на контрактній та бюджетній основі. Квота на навчання студентів-бюджетників виділяється щорічно за розпорядженням Президента ПМР. Після здобуття освіти студенти направляються на роботу в органи державної влади ПМР.

Навчання студентів здійснюється на денній та заочній формах навчання. Для організації навчального процесу створено всі необхідні умови: відповідна матеріально-технічна база, кадровий склад, навчально-методичне забезпечення.

news/2011/2011_11_24-3.jpg
Станом на теперішній час в Тираспольській філії навчається понад 150 студентів.

У 2011 році дипломи бакалаврів отримали 20 студентів (з них 4 з відзнакою).

Також в 2011 році дипломи магістрів отримали 16 студентів (з них 3 з відзнакою).

І Всеукраїнський дебатний турнір з парламентських дебатів британського формату

e-mail Друк

news/2011/2011_11_20-1.jpg

 

На базі Національного університету «Одеська юридична академія» пройшов І Всеукраїнський дебатний турнір з парламентських дебатів британського формату.

Організаторами даного турніру виступили Студентське наукове товариство НУ «ОЮА» та Одеське обласне відділення ВМГО «Федерація дебатів України».

Детальніше...

Урочисте святкування Дня юриста в стінах ЮФ «Астерс»

e-mail Друк
news/2011/2011_11_18a-1.jpg
Відкрила захід Юлія Патій, голова Ліги студентів Асоціації правників України, яка була присутня на церемонії «Відкриття року Права», де відбулося урочисте вручення Почесної відзнаки АПУ «За честь та професійну гідність» 2011 року. Цього року лауреатом Почесної відзнаки АПУ «За честь та професійну гідність» став доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри державно-правових наук Національного університету «Києво-могилянська академія» Микола Козюбра. Почесну відзнаку лауреату вручив голова Номінаційного комітету Василь Кисіль.

Національний університет «Одеська юридична академія» відвідав Міністр освіти і науки, молоді та спорту України

e-mail Друк
news/2011/2011_11_17-1.jpg
Національний університет «Одеська юридична академія» відвідав Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Табачник Дмитро Володимирович.

Табачник Д.В. зустрівся з керівництвом Університету, ознайомився з його історією та структурою, особливостями організації навчального процесу. Табачник Д.В. високо оцінив досягнення колективу Національного університету «Одеська юридична академія»!

Табачник Д.В. привітав студентів Національного університету «Одеська юридична академія» з Міжнародним днем студента, розповів їм про напрямки реформи системи вищої освіти в Україні, а також відповів на запитання.
news/2011/2011_11_17-2.jpg
news/2011/2011_11_17-3.jpg
news/2011/2011_11_17-4.jpg
news/2011/2011_11_17-5.jpg

Сторінка 460 з 477

Новини