Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

В Одесі відкрито новий Айкітедо клуб «WARRIOR»

e-mail Друк

Уже багато років Національний університет «Одеська юридична академія» співпрацює з Всесвітньою організацією Айкітедо. Щорічні виступи і семінари, які проводить організація, проходять за підтримки Президента університету, почесного громадянина міста Одеси та Одеської області Сергія Ківалова. Результатом спільної роботи і справжнім подарунком до 15-річчя заснування організації стало відкриття нового спортивного клубу «WARRIOR», що в перекладі означає «воїн».

«Сергій Васильович Ківалов завжди з любов'ю, великою повагою і трепетом ставиться до розвитку спорту в місті Одеса, Одеській області, Україні. Так само, як Шихан, засновник Айкітедо Анатолій Матюнен. Цей симбіоз любові до улюбленої справи, любові до спорту дав таке дітище - відкрити ще один клуб по Айкітедо в нашому місті. Коли в країні закриваються не тільки клуби, закриваються підприємства, університети, саме у нас в місті, все-таки є розвиток, - розповідає голова Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» Валентин Федоров.

Детальніше...

День студента в Кривому Розі

e-mail Друк

Традиційно майбутні юристи відзначили Міжнародний день студента весело, дружно і гідно, на високому рівні.

Студенти і викладачі Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу НУ "ОЮА" зібралися в кращому клубі міста "ГАРАЖ".

Щороку організатори намагаються придумати щось нове і цікаве. Так, в цьому році студенти підготували свято стилізоване під церемонію вручення "Оскара", в різних номінаціях студентами вручався "Оскар" викладачам факультету та коледжу.

Весь вечір теплі слова привітань, гарні номери художньої самодіяльності, чергувалися з різними конкурсами та піснями. Однак не одними розвагами славиться свято студентів. У перервах між номерами відмінники навчання і спортсмени відзначені грамотами та квитками до міського академічного театру. Весь вечір блискучі та кмітливі ведучі та організатори свята - голова студ ради Ярослава Назаренко і студент 4 курсу Владислав Овдій, не давали нудьгувати гостям.

Детальніше...

Європарламентарій Ребекка Хармс ознайомилася з роботою проекту «Зелений університет»

e-mail Друк

В рамках підтримки проекту «РАДА» Одесу відвідала німецький політик, екс-депутат Європейського парламенту Ребекка Хармс. Вона є членом Партії зелених і вже багато років цікавиться темою енергетичної політики. В ході візиту вона побувала в Національному університеті «Одеська юридична академія», де зацікавилася інноваційним проектом «Зелений університет» по використанню альтернативних джерел енергії, який реалізується під керівництвом і за ініціативою президента університету Сергія Васильовича Ківалова.

На сьогодні проект «Зелений університет» реалізується в трьох з дев'яти гуртожитків ВНЗ, які обладнані сонячними колекторами і батареями. Це дозволяє цілий рік забезпечувати студентів гарячою водою. Ребекка Хармс відвідала одне з таких гуртожитків, яке знаходиться на вулиці Академічній.

Детальніше...

День открытых дверей в Национальном университете «Одесская юридическая академия»: абитуриенты ознакомились с перспективными направлениями обучения

e-mail Друк

Актовый зал, где проходила первая часть встречи с потенциальными абитуриентами, был, как обычно в таких случаях, переполнен. Школьные педагоги привели сюда своих учеников, родители – детей, а абитуриенты и теперешние студенты – своих друзей и знакомых. Собравшихся приветствовал Президент университета, академик Сергей Кивалов.

Сергей Васильевич объяснил ребятам, как лучше действовать, чтобы наверняка поступить в выбранный вуз, не потеряв драгоценный год жизни. Важно получить специальность, чтобы во всех жизненных ситуациях иметь возможность твердо стоять на собственных ногах. Национальный университет «Одесская юридическая академия» предоставляет для этого самые широкие возможности. Здесь готовят высококвалифицированных юристов, журналистов, политологов, социологов, а недавно открыта новая специальность – психология. Кроме того, молодые люди охотно выбирают обучение на факультете кибербезопасности и информационных технологий.

Детальніше...

У Національному університеті «Одеська юридична академія» проходять курси підвищення кваліфікації нотаріусів

e-mail Друк

Вже другий рік в стінах Національного університету «Одеська юридична академія» проходять курси підвищення кваліфікації нотаріусів. З усіх регіонів країни державні і приватні нотаріуси приїжджають до Одеси, щоб підвищити кваліфікацію, отримати нові знання, що стосуються змін в різних сферах законодавства. Реалізація цього проекту стала можлива завдяки меморандуму про співпрацю, який був укладений між Національним університетом «Одеська юридична академія» та Інститутом права післядипломної освіти Міністерства юстиції України.

«Законодавство постійно змінюється, і нотаріуси повинні першими знати про це і застосовувати на практиці. Завдяки ініціативі Сергія Ківалова, згідно з договором з Міністерством юстиції, на базі НУ «ОЮА» створено методичний кабінет інституту права та післядипломної освіти, де проходять підвищення кваліфікації державні і приватні нотаріуси,  - розповідає начальник Одеського територіального управління юстиції Руслан Сауляк.

Детальніше...

Сторінка 5 з 477

Новини