Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

Регбійна команда Національного університету «Одеська юридична академія» - в числі лідерів серед команд України

e-mail Друк

На стадіоні Військової академії відбувся всеукраїнський турнір з регбі-7, присвячений Дню десантно-штурмових військ України.

«На честь Дня десантно-штурмових військ України, яке відзначається 21 листопада, ми проводимо турнір з регбі-7 на Кубок начальника Військової академії. Завданням заходу є в першу чергу, показати, що популяризація такого виду спорту як регбі набирає силу і розвивається в Збройних силах України безпосередньо. Шість команд висловили бажання взяти участь, і ми вважаємо це дуже важливим, так як ми починаємо серію турнірів, можливо, в майбутньому ми будемо проводити турніри з регбі частіше. Дуже радісно, ​​що молода команда від НУ «ОЮА» бере участь в нашому турнірі, є впевненість, що майбутнє співробітництво в проведенні таких змагань у нас буде дуже активним,

Детальніше...

На факультеті журналістики стартувала «Школа юного журналіста» 2019-2020 навчального року

e-mail Друк

У суботу, 23 листопада, на факультеті журналістики НУ «ОЮА» вже вкотре відчинила свої двері «Школа юного журналіста», яка працюватиме протягом 2019-2020 навчального року. Перше заняття з сьогоднішніми школярами, а за кілька місяців, можливо, вже й студентами журналістського факультету, провів журналіст з багаторічним досвідом роботи в засобах масової інформації і в прес-службі, а нині викладач кафедри журналістики Олег Чубук.

- Оскільки після проведеного попередньої суботи в університеті і на факультеті «Дня відкритих дверей», де ми анонсували школу, це наша перша зустріч у подібному форматі, заняття стало своєрідним «Вступом до спеціальності», - каже заступник декана факультету журналістики Олег Чубук. – В основному ми, на конкретних прикладах, «розбирали» інформаційне середовище на сьогоднішньому етапі, призначення журналіста, затребуваність професії. Крім того, встигли провести й невеличкий журналістський практикум, - додав він.

Детальніше...

ІІІ Конкурс поетичного перекладу «Art of the Word»

e-mail Друк

22 листопада в Музеї рідкісної книги відбувся фінал ІІІ Конкурсу поетичного перекладу «Art of the Word». Конкурс пройшов у теплій, творчій і дружній обстановці. Незвичайні, яскраві і душевні презентації у поєднанні з чудовим натхненним виконанням справили незабутнє враження на журі і гостей. Півтори години чудового поетичного свята, на якому звучали вірші українською, російською та англійською мовами, декламовані конкурсантами надзвичайно талановито й артистично, пролетіли непомітно, залишивши в душі кожного приємний післясмак.

Незважаючи на те, що визначити переможців було непросто, після довгих обговорень журі зробило свій вибір.

1 місце зайняла Нагорна Юлія, студентка 1 курсу, ФПС.

2 місце - Ровенко Лідія, студентка 2 курсу, ЦГЮ

3 місце - Малюта Владислав, студент 2 курсу, ЦГЮ.

Детальніше...

23 листопада 2019 року відбулася всеукраїнська наукова конференція «Верховенство права очима правників-початківців»

e-mail Друк

23 листопада 2019 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» було проведено Всеукраїнську наукову конференцію студентів та аспірантів «Верховенство права очима правників-початківців».

Захід було організовано і проведено Науковим товариством молодих вчених, аспірантів та студентів університету.

Наукову конференцію відкрив проректор з міжнародних зв’язків університету, суддя Європейського суду з прав людини adhoc, д.ю.н., професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України В'ячеслав Олексійович Туляков, який наголосив: «Верховенство права пов’язане з очима. Очима, які бачать біль людини, очима якими жертва дивиться», а також побажав учасникам бути допитливими та самостійними й не боятися критикувати.

Детальніше...

Полуфинал конкурса «Мисс Академия-2020»: участницы продемонстрировали свои таланты и яркие постановки

e-mail Друк

На протяжении многих лет в Национальном университете «Одесская юридическая академия» по инициативе и при поддержке Президента вуза, почетного гражданина города Одессы и Одесской области академика Сергея Кивалова проходит самый фееричный, самый сногсшибательный и, наверное, самый главный конкурс года – это Мисс Национальный университет «Одесская юридическая академия». В конкурсе принимают участие представительницы абсолютно всех факультетов – они борются за звание самой красивой девушки университета. Конкурс проходит в два этапа: финал традиционно бывает в день торжественного празднования Дня рождения Академии, а несколько ранее – полуфинал.

Перед выходом на сцену девушки проходят период длительных и упорных тренировок, который участницы конкурса посещают с огромным удовольствием. В Центре культуры Юракадемии студентки приобретают огромный багаж знаний, таких как умение держаться на сцене, общаться с публикой, обучаются хореографическому и вокальному мастерству.

Детальніше...

З візитом до Київського районного суду м. Одеси завітали студенти-клініцисти Юридичного клубу «Pro Вono»

e-mail Друк

Підготовка студентів до ефективного виконання професійних функцій у майбутньому є дуже важливою складовою професії юриста. Саме тому дуже важливо, щоб студенти ще під час навчання залучались до юридичної практики, зокрема через відвідання судів, прокуратури, адвокатських і нотаріальних контор та інших установ. Один з таких візитів було влаштовано до Київського районного суду м. Одеси на базі Юридичного клубу «Pro bono».

Студенти розпочали ознайомчий візит із судового засідання під час розгляду кримінального провадження.

Після судового засідання майбутні правники мали змогу поспілкуватися із суддею Київського районного суду міста Одеси Геннадієм Васильовичем Войтовим, який розповів про здійснення судочинства в цілому та у Київському районному суді зокрема.

Детальніше...

Сторінка 4 з 477

Новини