Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

Первый Президент независимой Украины стал Почетным доктором Honoris causa Одесской Юракадемии

e-mail Друк

В центре юридического образования и юридической науки Украины - Национальном университете «Одесская юридическая академия» состоялось торжественное заседание Ученого совета по случаю приветствия первого Президента Украины Леонида Кравчука. Деятельность экс-президента и сегодня является видной и общественно полезной.

Исторический визит. Престижный вуз, признанный флагманом в сфере высшего образования, Национальный университет «Одесская юридическая академия» посетил первый Президент независимой Украины Леонид Кравчук. Во время встречи с Президентом вуза Сергеем Киваловым он подчеркнул высокое признание Юракадемии не только в нашей стране, но и далеко за рубежом.

Начиная с 1997 года Леонид Макарович несёт важнейшую общественную миссию, возглавляя Украинский Совет Мира. Эта общественная организация, созданная в 1951 году и объединяющая представителей интеллигенции, творческих людей, вот уже на протяжении почти 70 лет проводит важнейшую просветительскую деятельность, направленную на утверждение в нашей стране идей мира, нейтралитета, взаимопомощи и дружбы представителей различных национальностей, международного сотрудничества, активное противодействие пропаганде войны и любых форм насилия, создание условий для общения и взаимопонимания представителей официальных государственных органов, общественности, представителей иностранных государств, формирование позитивного имиджа нашего государства за рубежом.

Подробнее: http://www.slovo.odessa.ua/main/38716-pervyy-prezident-nezavisimoy-ukrainy-stal-pochetnym-doktorom-honoris-causa-odesskoy-yurakademii.html#ixzz62hc0Ictc

Перший Президент незалежної України став Почесним доктором Honoris causa Національного університету «Одеська юридична академія»

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» постійно приймає в своїх стінах почесних гостей, і зараз, в рамках засідання Вченої ради НУ «ОЮА», двері нашого університету були радо відкриті для видатного державного діяча - першого Президента України - Леоніда Макаровича Кравчука. Багато мали можливість поспілкуватися з Леонідом Макаровичем і почути вітальні, неймовірно сильні, надихаючі і напутні слова.

Починаючи з 1997 року, Леонід Макарович несе найважливішу суспільну місію, очолюючи Українську Раду Миру. Ця громадська організація створена в 1951 році і об'єднує представників інтелігенції, творчих людей, ось уже протягом майже 70 рокiв.

Всеукраїнська Рада Миру з 2006 року виступає співорганізатором Форумів українців, які проживають за межами України і на які з'їжджаються наші земляки, які проживають в самих різних країнах світу. Крім того, Українська Рада Миру сама є засновником цілого ряду громадських організацій і благодійних фондів. Рада тісно співпрацює з Федерацією за загальний мир і має свої представництва в містах та областях. Одним з найбільш відомих представництв є Одеська обласна Рада Миру, яка не так давно відсвяткувала свій ювілей і з яким Національний університет «Одеська юридична академія» та Міжнародний гуманітарний університет плідно співпрацює протягом багатьох років. Голова Одеської обласної ради миру Таміла Володимирівна Афанасьєва є членом Наглядової ради Одеської національної юридичної академії.

Детальніше...

Вітаємо з днем народження Кравченко Сергія Петровича!

e-mail Друк

Щиро вітаємо з днем ​​народження директора Центру заочного та дистанційного навчання, кандидата юридичних наук, доцента кафедри загальнотеоретичної юриспруденції Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Петровича Кравченко!

Від імені багатотисячного професорсько-викладацького складу та студентства Національного університету «Одеська юридична академія» бажаємо Вам безмежних можливостей в житті і безсумнівних успіхів у роботі. Нехай кожен день приносить масу вражень, приємних сюрпризів і задоволень. Нехай з кожним разом будь-яка мета досягається легше і швидше.

Бажаємо Вам довголіття, міцного здоров'я, благополуччя і процвітання!

Першому президентові незалежної України присудили звання почесного доктора

e-mail Друк

Першому президентові незалежної України Леонідові Макаровичу Кравчуку присудили звання почесного доктора Одеської юридичної академії. Як це було - бачили наші кореспонденти.

У Національному університеті "Одеська юридична академія" Леоніда Кравчука зустрічали як поважного гостя. Заради нього в повному складі зібралася вчена рада вишу. Тут за давньою традицією провідних університетів світу, Леоніду Макаровичу вирішили присудити найвище звання почесного доктора Хоноріс Кауза. Його отримують видатні політичні та громадські діячі.

Детальніше: https://podrobnosti.ua/2321726-pershomu-prezidentov-nezalezhno-ukrani-prisudili-zvannja-pochesnogo-doktora.html

Лекція для студентів Національного університету «Одеська юридична академія» щодо особливостей працевлаштування та проходження служби в слідчих підрозділах Національної поліції України

e-mail Друк

Одним з найважливіших моментів життя кожного студента і випускника зво, є його подальше працевлаштування. Національний університет «Одеська юридична академія» вже не перший рік готує фахівців в різних галузях і славиться тим, що всі випускники нашого університету офіційно працевлаштовані після закінчення навчання. Завдяки співпраці НУ «ОЮА» з багатьма державними органами, а також з юридичними фірмами міста Одеса, наші випускники можуть бути впевнені в тому, що після закінчення зво вони обов'язково знайдуть роботу за фахом.

Одним з органів з якими тісно співпрацює Національний університет «Одеська юридична академія», є Національна поліція України. Наша співпраця триває вже не перший рік і багато хто з випускників уже працюють в Національній поліції України.

Наш університет й славиться тим, що до нас часто приїжджають гості з різних державних структур, і не тільки, і сьогоднішній день порадував наших студентів лекцією, з якою до нас завітав начальник Головного слідчого управління України Цуцкірідзе Максим Сергійович. Особливо інформативною зустріч стала для студентів четвертого курсу, а також студентів магістратури факультету прокуратури та слідства, які планують продовжувати свою діяльність в органах Національної поліції України.

Детальніше...

В Національному університеті «Одеська юридична академія» пройшла одна з найпопулярніших інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?»

e-mail Друк

Проведення гри «Що? Де? Коли? » є вже доброю традицією для нашого університету. Щорічно в ній беруть участь команди всіх факультетів НУ «ОЮА», а в цьому році до них приєдналися команди Юридичного коледжу і Міжнародного гуманітарного університету. Так само позаконкурсним учасником була «Збірна викладачів».

 «Що? Де? Коли? »В більшій мірі є грою не на знання та ерудицію, а на інтелект і вміння міркувати. Велика частина питань в грі складена таким чином, що знати спочатку правильну відповідь не вдається навіть самим ерудованим знавцям, проте майже у всіх питаннях до правильної відповіді можна додуматися в рамках хвилини обговорення. Навіть серед знавців, які дають дострокові відповіді, як правило, самі знавці призводять ланцюжок міркувань, який вони швидко провели і зуміли дати правильну відповідь.

Детальніше...

Сторінка 1 з 460

Новини