Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

НУ «ОЮА» стала центром підвищення кваліфікації судових експертів

e-mail Друк

У Національному університеті «Одеська юридична академія» вже вдруге пройшли курси підвищення кваліфікації працівників судово-експертних установ Міністерства юстиції України та судових експертів, які не є працівниками державних установ. Були присутні на засіданні кабінету експерти не тільки Одеси, а й інших регіонів України.

«У минулому році в рамках співпраці між Міністерством юстиції України та Національним університетом «Одеська юридична академія» ми відкрили кабінет підвищення кваліфікації і тепер проводимо підвищення кваліфікації, як нотаріусів, так і експертів. Чому саме на базі НУ «ОЮА» - та тому, що цей вуз в своєму розпорядженні кращу методичної, наукової, технічною базою. Професорсько-викладацький склад кращий в Україні. Приїжджають наші фахівці з Міністерства юстиції та в цих прекрасних умовах вони надають знання - читають лекції, проводять майстер-класи, підвищуючи кваліфікацію експертів і нотаріусів», - прокоментував начальник Головного територіального управління юстиції в Одеській області Руслан Сауляк.

Детальніше...

Детский хореографический коллектив «Счастье» отметил пятилетие

e-mail Друк

Отчетным концертом отметил свой первый пятилетний юбилей детский хореографический коллектив «Счастье». Он был создан ровно пять лет назад, 5 июня, на базе Центра культуры Национального университета «Одесская юридическая академия», где и по сегодняшний день проводятся репетиции коллектива. За пять лет ансамбль «Счастье» принял участие в более двух сотнях в различных фестивалях и конкурсах, из них 150 раз занимал призовые места.

«У нас очень большое количество наград, кубков – все они даже в одну машину не поместятся. А нашими дипломами можно спокойно обклеить однокомнатную квартиру. В 2016 году мы заняли 1-е место на Международном фестивале «Арена Олива», который проходил в Греции в городе Серрос.

Детальніше...

«Зелений університет» в дії: в гуртожитках НУ «ОЮА» встановлюють сонячні батареї і колектори

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» є прикладом впровадження прогресивних технологій. Уже другий гуртожиток вузу приєдналося до інноваційного проекту «Зелений університет». Альтернативні джерела енергії - сонячні колектори і батареї будуть забезпечувати 7-поверхову будівлю гарячою водою. Раніше сонячні батареї були встановлені в гуртожитку «Феміда» на вулиці Академічній.

Надалі проект буде реалізований у всіх без винятку навчальних корпусах та гуртожитках університету, причому не тільки в Одесі, але і в структурних підрозділах в інших містах - в Києві, Чернівцях, Івано-Франківську, Черкасах, Миколаєві та Кривому Розі.

Детальніше...

Вітаємо з Днем Народження Лагутіну Ірину Вікторівну!

e-mail Друк

Вітаємо з Днем Народження завідувача кафедри трудового права та права соціального забезпечення, доктора юридичних наук, доцента Лагутіну Ірину Вікторівну!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем Народження. Бажаємо Вам благополуччя, міцного здоров'я, душевної радості.

Бажаємо Вам успішного досягнення поставлених цілей, гармонії, оптимізму і бадьорості духу!

Нехай кожен Ваш день буде ясним, світлим, і оточуючі даруватимуть Вам посмішку і чудовий настрій!

З Днем народження!

Багатотисячний колектив НУ «ОЮА» підтримав висунення Сергія Ківалова в народні депутати України

e-mail Друк

У Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулася конференція трудового колективу, на якій команда вищого навчального закладу - викладачі, студенти та співробітники, - одноголосно прийняли рішення підтримати висування Президента університету, академіка Сергія Ківалова в народні депутати України.

«Я б не зробив нічого, якби не було такої команди, якби не було викладачів, співробітників, студентів. Одна людина ніколи не зробить нічого. Я просто хочу нагадати, тут сидять ті, хто голосували за мене ще в 1997 році, як за ректора Юридичного інституту. Ми з вами створили один з найкращих закладів вищої освіти в Європі з нуля», - з гордістю подякував Сергій Ківалов своїх колег, професорсько-викладацький склад НУ «ОЮА», співробітників та студентів за надану довіру і підтримку.

Детальніше...

Стройка века в Одессе: Школа будущего готовится встречать маленьких одесситов

e-mail Друк

Здесь, на Академической улице города происходит без преувеличения событие общегосударственного масштаба – строительство лучшей школы Украины.

Школа приобрела свои окончательные очертания. Взвились ввысь белоснежные корпуса. Фасад здания отделан итальянским камнем. Золотятся луковки куполов. Радует синяя, как небо, черепица кровли. Еще немного – и новая школа, рассчитанная более чем на тысячу учащихся, которые будут получать здесь и духовное, и интеллектуальное образование, и физическое, и творческое воспитание, распахнет свои двери.

Детальніше...

Сергей Кивалов поздравил работников СМИ с профессиональным праздником

e-mail Друк

Уже традиционными на протяжении многих лет стали встречи народного депутата Украины Сергея Кивалова с представителями самых разнообразных средств массовой информации Одессы и области по случаю профессионального праздника Дня журналиста. Как всегда, парламентарий поздравил работников телеканалов, газет, интернет-изданий, пресс-секретарей органов государственной власти, представителей научной элиты и общественных организаций и отметил их достижения в сфере журналистики. Сергей Кивалов также подчеркнул важность развития региональных СМИ и их значимость в создании полноценной информационной картины.

Детальніше...

«Перлина Одеси»: всеукраїнські рейтингові змагання зібрали понад тисячу учасників

e-mail Друк

Всеукраїнські рейтингові змагання «Перлина Одеси» проходять в нашому місті 9 років поспіль, 7 з яких у співпраці з Національним університетом «Одеська юридична академія» та Міжнародним гуманітарним університетом. Раніше танцювальний турнір проходив на базі спортивного комплексу на 8-й станції Великого Фонтану. У змаганнях взяли участь понад 1000 учасників, були запрошені судді з України, а також судді міжнародної кваліфікації. Учасники - 3 вікові категорії: діти (від 3,5 років), молодь, максимальний вік до 19 років молодь, а також дорослі старше 19 років.

Вітав танцюристів народний депутат України, Президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Ківалов.

Детальніше...

Сторінка 1 з 438

Новини