Erasmus+ Академічна мобільність

Erasmus+ Академічна мобільність

Erasmus+ Institutional Coordinator at National University “Odesa Law Academy”

e-mail Друк

Person

Vadym Barskyy

Position:

Head of International Relations Office

E-mail:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Legal Address:

Room 207, Fontans’ka Doroga Str. 23

Country:

Ukraine

City:

Odesa

Post Code:

65009

Telephone:

(+38048) 719-64-21

Професор Полянський Євген Юрійович взяв участь у навчальному візиті до Анатолійського університету в рамках програми Європейського Союзу

e-mail Друк

З 13 по 17 листопада 2017 року в рамках програми Європейського Союзу ERASMUS + Опція К1 (академічна мобільність) відбувся навчальний візит професора кафедри кримінального права Національного університету «Одеська юридична академія» Євгена Юрійовича Полянського в Анатолійський університет (Туреччина).

Навчальному візиту в провідний турецький університет передував вимогливий конкурс, який відбувся ще в кінці 2016 року.

Під час перебування в Анатолійському університеті український вчений прочитав для студентів, аспірантів і викладачів лекцію про доктринальних засадах кримінального права США, його особливості та актуальні аспекти правозастосування.

Професор Полянський Є.Ю. кожен день брав участь у зустрічах з представниками професорсько-викладацького колективу юридичного факультету Анатолійського університету, на яких він мав можливість обмінюватися навчально-методичним і науковим досвідом з турецькими колегами. Зокрема, професор Полянський Є.Ю. зустрівся з деканом юридичного факультету Анатолійського університету професором Уфук Айдином, з яким відбулося обговорення особливостей університетського менеджменту в турецьких вузах, а також практики Анатолійського університету у впровадженні системи дистанційного навчання.

Детальніше...

Сторінка 2 з 3

Главная