Участь у реалізації проектів програми TEMPUS

Участь у реалізації проектів програми TEMPUS

Проект TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast» пролонговано ще на півроку

e-mail Друк

Виконавче Агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури Європейського Союзу високо оцінило результати проектуTEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast», національним координатором якого в Україні є Національний університет «Одеська юридична академія», та вирішило продовжити проекту ще 6 місяців (до 31 травня 2017 року).

Детальніше...

Фундаментальне видання з права Європейського Союзу у НБ НУ ОЮА (за сприяння TEMPUS InterEULawEast)

e-mail Друк

Колекція Наукової бібліотеки НУ «ОЮА» поповнилася цінним фундаментальним виданнямз права Європейського Союзу, яке укладено за участі провідних науковців, сприяння програми TEMPUS InterEULawEast та за підртимки президента Національного університету "Одеська юридична академія" Ківалова С.В. 

Минулого року посібник було представлено в електронному форматі у репозитарії НУ «ОЮА» (http://dspace.onua.edu.ua/handle/11300/5500), наразі ж кожен бажаючий може ознайомитися з друкованими примірникамивидання у Науковій бібліотеці НУ ОЮА .

Детальніше...

Ознайомчий візит студентів провідних індійських університетів

e-mail Друк

17 липня Національний університет «Одеська юридична академія» відвідала делегація студентів-юристів, які закінчують навчання за програмою освітнього рівня «бакалавр» в провідних індійських університетах - Jindal Global University і AURO University. Візит представників індійської вищої школи був організований за ініціативою Міністерства освіти і науки України.

Для індійських гостей була підготовлена значна пізнавальна програма. Зокрема, проректор з міжнародних зв'язків професор Туляков В'ячеслав Олексійович розповів індійським гостям про традиції і новації Одеської школи права, а також про основні напрямки реформування вищої юридичної освіти в Україні. Особливий акцент професор Туляков В.А. зробив на важливості для підготовки нового покоління українських студентів-правників інноваційної англомовної магістерської програми «Міжнародне та європейське право», створеної колективом Національного університету «Одеська юридична академія» в рамках реалізації проекту IV TEMPUS «Розробка магістерської програми за європейським і міжнародним правом в Східній Європі - InterEULawEast». Він ознайомив присутніх з цілями, змістом, методикою і особливостями магістерської програми.

Детальніше...

Завершився інтенсивний навчальний курс з європейської інтеграції

e-mail Друк

В рамках співпраці Національного університету «Одеська юридична академія» з Інститутом Європи Цюріхського університету (Швейцарія) з 11 по 25 травня 2017 року було організовано інтенсивний навчальний курс з європейської інтеграції.

В якості експертів були запрошені співробітники Інституту Європи Цюріхського університету - Тобіас Наеф, Антуан Шнегг, Йонас Росін, Коррін Ребер. Одеська школа права була представлена ​​викладачами кафедри міжнародного права та міжнародних відносин, а також права Європейського Союзу та порівняльного правознавства Національного університету «Одеська юридична академія».

Детальніше...

Заключна нарада проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast» в Університеті Марібор

e-mail Друк

alt

21 квітня в Університеті Марібор (Словенія) відбулась заключна нарада представників консорціуму університетів, що беруть участь в реалізації проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі – InterEULawEast». Основним завданням заключної наради є надання оцінки результатам діяльності кожного партнера проекту, а також обговорення перспективи розвитку магістерської програми з європейського і міжнародного права. Національний університет «Одеська юридична академія» представляли віце-президент, проректор з міжнародних зв'язків, суддя ad hoc Європейського Суду з прав людини В. Туляков і заступник декана факультету міжнародно-правових відносин університету М. Кацин.

Протягом 4 років експерти з університетів країн-членів Європейського Союзу спільно з представниками Одеської школи права розробляли навчально-методичне забезпечення магістерської програми. Магістерська програма, створена в рамках проекту, є інноваційною і перспективною для України, оскільки зосереджена на вивченні правового регулювання і практик Спільного Ринку Європейського Союзу, що особливо актуально в умовах реалізації Угоди про Асоціацію ЄС і України.

Детальніше...

Вручення сертифікатів слухачам курсу лекцій професора Брюса Леймсідора

e-mail Друк

alt

28 березня 2017 відбулося вручення сертифікатів слухачам авторського курсу лекцій «Право притулку в Європейському Союзі» професора Брюса Леймсідора (Університет Ка'Фаскорі, Італія).

Лекції професора Б. Леймсідора проходили з 21 березня по 28 березня 2017 року і були організовані в рамках освітнього проекту університету «Школа права Європейського Союзу». Слухачами курсу стало більше 25 студентів і аспірантів університету.

У своїх лекціях професор Б. Леймсідор зосередив увагу на особливості правового регулювання надання притулку в країнах-членах ЄС, а також на аналізі останніх резонансних рішень органів ЄС, спрямованих на регулювання міграційних процесів.

Детальніше...

Презентація інноваційної освітньої магістерської програми англійською мовою «Міжнародне право і право Європейського Союзу»

e-mail Друк

В рамках Дня відкритих дверей Національного університету «Одеська юридична академія» 2017 року відбулася презентація інноваційної магістерської програми англійською мовою «Міжнародне право і право Європейського Союзу».

Магістерська програма створена в рамках реалізації проекту ТЕМПУС IV «Розробка магістерської програми за європейським і міжнародним правом у Східній Європі - InterEULawEast». В 2016/2017 навчальному році відбувся перший набор студентів. Особливістю магістерської програми є те, що вона сформована з врахуванням досвіду викладання права Європейського Союзу провідних європейських університетів.

Під час презентації завідувач кафедрою міжнародного права Пашковський М.І. та начальник відділу міжнародних зв'язків Барський В.Р. розповіли потенційним студентам про переваги та особливості магістерської програми. 

Детальніше...

IEL’s First Welcome Party

e-mail Друк

Освіта не припиняється за межами студентських аудиторій.

Викладачі інноваційної магістерської програми «Міжнародне та європейське право» організували для студентів програми IEL’s First Welcome Party – неформальну зустріч, присвячену початку нового навчального семестру і обміну думками щодо нових курсів, які запропоновано вивчити студентам.

Студентам також були презентовані деякі нові ініціативи в рамках програми, зокрема щомісячний семінар з розвитку soft skills (доцент Дарина Дворниченко), гостьовий тур до Парламентської Асамблеї Ради Європи та Європейський Суд з прав людини (професор Тетяна Анцупова). Обмін думками та презентації чергувалися з вікторинами, які були організовані доцентів Юлією Акименко.

Детальніше...

Опубліковано підсумкове видання проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського та міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast»

e-mail Друк

Дорогі колеги і друзі ми раді повідомити про те, що було опубліковано підсумкове видання проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми за європейським і міжнародним правом в Східній Європі - InterEULawEast»!

Зміст видання - це огляд досягнень, отриманих в результаті реалізації проекту (2014-2017) і відображає загальні зусилля всіх університетів-партнерів проекту.

З виданням можна ознайомитися в науковій бібліотеці Національного університету «Одеська юридична академія», а також на сайті Odessa Tempus Center: http://iele.bazick.com/books/306-intereulaweast-project-book-published-online

 

Сторінка 1 з 6

Міжнародне співробітництво Участь у реалізації проектів програм TACIS, TEMPUS, ERASMUS+ TEMPUS Участь у реалізації проектів програми TEMPUS