Новини університету

Новини університету

НУ «ОЮА» стала центром підвищення кваліфікації судових експертів

e-mail Друк

У Національному університеті «Одеська юридична академія» вже вдруге пройшли курси підвищення кваліфікації працівників судово-експертних установ Міністерства юстиції України та судових експертів, які не є працівниками державних установ. Були присутні на засіданні кабінету експерти не тільки Одеси, а й інших регіонів України.

«У минулому році в рамках співпраці між Міністерством юстиції України та Національним університетом «Одеська юридична академія» ми відкрили кабінет підвищення кваліфікації і тепер проводимо підвищення кваліфікації, як нотаріусів, так і експертів. Чому саме на базі НУ «ОЮА» - та тому, що цей вуз в своєму розпорядженні кращу методичної, наукової, технічною базою. Професорсько-викладацький склад кращий в Україні. Приїжджають наші фахівці з Міністерства юстиції та в цих прекрасних умовах вони надають знання - читають лекції, проводять майстер-класи, підвищуючи кваліфікацію експертів і нотаріусів», - прокоментував начальник Головного територіального управління юстиції в Одеській області Руслан Сауляк.

Детальніше...

«Зелений університет» в дії: в гуртожитках НУ «ОЮА» встановлюють сонячні батареї і колектори

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» є прикладом впровадження прогресивних технологій. Уже другий гуртожиток вузу приєдналося до інноваційного проекту «Зелений університет». Альтернативні джерела енергії - сонячні колектори і батареї будуть забезпечувати 7-поверхову будівлю гарячою водою. Раніше сонячні батареї були встановлені в гуртожитку «Феміда» на вулиці Академічній.

Надалі проект буде реалізований у всіх без винятку навчальних корпусах та гуртожитках університету, причому не тільки в Одесі, але і в структурних підрозділах в інших містах - в Києві, Чернівцях, Івано-Франківську, Черкасах, Миколаєві та Кривому Розі.

Детальніше...

Вітаємо з Днем Народження Лагутіну Ірину Вікторівну!

e-mail Друк

Вітаємо з Днем Народження завідувача кафедри трудового права та права соціального забезпечення, доктора юридичних наук, доцента Лагутіну Ірину Вікторівну!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем Народження. Бажаємо Вам благополуччя, міцного здоров'я, душевної радості.

Бажаємо Вам успішного досягнення поставлених цілей, гармонії, оптимізму і бадьорості духу!

Нехай кожен Ваш день буде ясним, світлим, і оточуючі даруватимуть Вам посмішку і чудовий настрій!

З Днем народження!

Багатотисячний колектив НУ «ОЮА» підтримав висунення Сергія Ківалова в народні депутати України

e-mail Друк

У Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулася конференція трудового колективу, на якій команда вищого навчального закладу - викладачі, студенти та співробітники, - одноголосно прийняли рішення підтримати висування Президента університету, академіка Сергія Ківалова в народні депутати України.

«Я б не зробив нічого, якби не було такої команди, якби не було викладачів, співробітників, студентів. Одна людина ніколи не зробить нічого. Я просто хочу нагадати, тут сидять ті, хто голосували за мене ще в 1997 році, як за ректора Юридичного інституту. Ми з вами створили один з найкращих закладів вищої освіти в Європі з нуля», - з гордістю подякував Сергій Ківалов своїх колег, професорсько-викладацький склад НУ «ОЮА», співробітників та студентів за надану довіру і підтримку.

Детальніше...

«Перлина Одеси»: всеукраїнські рейтингові змагання зібрали понад тисячу учасників

e-mail Друк

Всеукраїнські рейтингові змагання «Перлина Одеси» проходять в нашому місті 9 років поспіль, 7 з яких у співпраці з Національним університетом «Одеська юридична академія» та Міжнародним гуманітарним університетом. Раніше танцювальний турнір проходив на базі спортивного комплексу на 8-й станції Великого Фонтану. У змаганнях взяли участь понад 1000 учасників, були запрошені судді з України, а також судді міжнародної кваліфікації. Учасники - 3 вікові категорії: діти (від 3,5 років), молодь, максимальний вік до 19 років молодь, а також дорослі старше 19 років.

Вітав танцюристів народний депутат України, Президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Ківалов.

Детальніше...

Успіхи міжнародної науково-методичної співпраці кафедри історії держави і права Національного університету «Одеська юридична академія»

e-mail Друк

Доцент кафедри історії держави і права Національного університету «Одеська юридична академія» Єфремова Наталя Володимирівна у березні місяці 2019 року отримала запрошення від декана факультету права, канонічного права і адміністрації Люблінського Католицького університету імені Іоанна Павла ІІ, д.ю.н., професора Анджея Хербета на проходження наукового стажування по кафедрі Історії Адміністрації та Права цього університету.

Дозвіл було отримано на конкурсній основі, відповідно з вимогами Люблінського Католицького університету імені Іоанна Павла ІІ, а також в рамках укладеної угоди про співпрацю з Національним університетом «Одеська юридична академія».

Стажування проходило з 20 травня 2019 року по 5 червня 2019 року в стаціонарній формі, на кафедрі Історії Адміністрації та Права. Для проходження стажування польськими спеціалістами було створено усі умови для комфортної та плідної наукової та навчально-методичної роботи.

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження Хижняка Євгена Сергійовича!

e-mail Друк

Вітаємо з Днем народження декана факультету адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія», кандидата юридичних наук, доцента кафедри криміналістики, адвоката Хижняка Євгена Сергійовича!

Від щирого серця бажаємо Вам благополуччя і міцного здоров'я. Нехай поруч з Вами завжди будуть надійні друзі, а любов і підтримка рідних і близьких додають Вам сили для нових звершень і успіхів у всіх напрямках Вашої діяльності. Нехай Вас завжди супроводжують удача, любов і щастя!

З Днем народження!

Сторінка 1 з 235

Новини Новини університету