Новини університету

Новини університету

Перший Президент незалежної України став Почесним доктором Honoris causa Національного університету «Одеська юридична академія»

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» постійно приймає в своїх стінах почесних гостей, і зараз, в рамках засідання Вченої ради НУ «ОЮА», двері нашого університету були радо відкриті для видатного державного діяча - першого Президента України - Леоніда Макаровича Кравчука. Багато мали можливість поспілкуватися з Леонідом Макаровичем і почути вітальні, неймовірно сильні, надихаючі і напутні слова.

Починаючи з 1997 року, Леонід Макарович несе найважливішу суспільну місію, очолюючи Українську Раду Миру. Ця громадська організація створена в 1951 році і об'єднує представників інтелігенції, творчих людей, ось уже протягом майже 70 рокiв.

Всеукраїнська Рада Миру з 2006 року виступає співорганізатором Форумів українців, які проживають за межами України і на які з'їжджаються наші земляки, які проживають в самих різних країнах світу. Крім того, Українська Рада Миру сама є засновником цілого ряду громадських організацій і благодійних фондів. Рада тісно співпрацює з Федерацією за загальний мир і має свої представництва в містах та областях. Одним з найбільш відомих представництв є Одеська обласна Рада Миру, яка не так давно відсвяткувала свій ювілей і з яким Національний університет «Одеська юридична академія» та Міжнародний гуманітарний університет плідно співпрацює протягом багатьох років. Голова Одеської обласної ради миру Таміла Володимирівна Афанасьєва є членом Наглядової ради Одеської національної юридичної академії.

Детальніше...

Вітаємо з днем народження Кравченко Сергія Петровича!

e-mail Друк

Щиро вітаємо з днем ​​народження директора Центру заочного та дистанційного навчання, кандидата юридичних наук, доцента кафедри загальнотеоретичної юриспруденції Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Петровича Кравченко!

Від імені багатотисячного професорсько-викладацького складу та студентства Національного університету «Одеська юридична академія» бажаємо Вам безмежних можливостей в житті і безсумнівних успіхів у роботі. Нехай кожен день приносить масу вражень, приємних сюрпризів і задоволень. Нехай з кожним разом будь-яка мета досягається легше і швидше.

Бажаємо Вам довголіття, міцного здоров'я, благополуччя і процвітання!

Лекція для студентів Національного університету «Одеська юридична академія» щодо особливостей працевлаштування та проходження служби в слідчих підрозділах Національної поліції України

e-mail Друк

Одним з найважливіших моментів життя кожного студента і випускника зво, є його подальше працевлаштування. Національний університет «Одеська юридична академія» вже не перший рік готує фахівців в різних галузях і славиться тим, що всі випускники нашого університету офіційно працевлаштовані після закінчення навчання. Завдяки співпраці НУ «ОЮА» з багатьма державними органами, а також з юридичними фірмами міста Одеса, наші випускники можуть бути впевнені в тому, що після закінчення зво вони обов'язково знайдуть роботу за фахом.

Одним з органів з якими тісно співпрацює Національний університет «Одеська юридична академія», є Національна поліція України. Наша співпраця триває вже не перший рік і багато хто з випускників уже працюють в Національній поліції України.

Наш університет й славиться тим, що до нас часто приїжджають гості з різних державних структур, і не тільки, і сьогоднішній день порадував наших студентів лекцією, з якою до нас завітав начальник Головного слідчого управління України Цуцкірідзе Максим Сергійович. Особливо інформативною зустріч стала для студентів четвертого курсу, а також студентів магістратури факультету прокуратури та слідства, які планують продовжувати свою діяльність в органах Національної поліції України.

Детальніше...

В Національному університеті «Одеська юридична академія» пройшла одна з найпопулярніших інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?»

e-mail Друк

Проведення гри «Що? Де? Коли? » є вже доброю традицією для нашого університету. Щорічно в ній беруть участь команди всіх факультетів НУ «ОЮА», а в цьому році до них приєдналися команди Юридичного коледжу і Міжнародного гуманітарного університету. Так само позаконкурсним учасником була «Збірна викладачів».

 «Що? Де? Коли? »В більшій мірі є грою не на знання та ерудицію, а на інтелект і вміння міркувати. Велика частина питань в грі складена таким чином, що знати спочатку правильну відповідь не вдається навіть самим ерудованим знавцям, проте майже у всіх питаннях до правильної відповіді можна додуматися в рамках хвилини обговорення. Навіть серед знавців, які дають дострокові відповіді, як правило, самі знавці призводять ланцюжок міркувань, який вони швидко провели і зуміли дати правильну відповідь.

Детальніше...

У Національному університеті «Одеська юридична академія» триває Спартакіада серед студентів!

e-mail Друк

Спорт - це не тільки здоров'я, а й прагнення бути краще, рухатися вперед. Cпорт - одне з найважливіших напрямків в житті кожної людини і в діяльності Національного університету «Одеська юридична академія». З ініціативи Президента університету, академіка Сергія Васильовича Ківалова щорічно, ось уже більше семи років, проводяться спортивні змагання серед студентів, організовані Первинною профспілковою організацією університету.

15 жовтня відбулися командні змагання з настільного тенісу. Студенти показали високий рівень майстерності і гідно захистили честь своїх факультетів. Першість серед команд завоювала команда судово-адміністративного факультету, яка показала дуже хороший і високий результат.

Детальніше...

«Діалог Баварія-Україна» в Баварському домі

e-mail Друк

З 9 по 11 жовтня в стінах Баварського дому пройшов третій семінарський блок "Діалог Баварія-Україна" в рамках проекту mehrWERT Demokratie в Одесі в якому прийняла участь студентка 3 курсу факультету міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія» за сприяння кафедри іноземних мов №2 в обличчі завідуючої кафедрою Наталії Володимирівни Петлюченко.

Головним завданням проекту є просування демократичних цінностей. Крім того, учасники практикують базові демократичні компетенції, такі як здатність міркувати, зміна перспективи і здатність до співпраці. Третя частина курсу "Діалог Баварія-Україна" призначена для розробки конкретних тем і пропозицій, яка проходить у формі семінарів та воркшопів.

Метою даного курсу є поєднання досвіду і результатів двох попередніх курсів на тему демократії. Виходячи з цього, учасники мають можливість виступати в ролі послів демократії в Україні.

Детальніше...

Сергей Кивалов поздравил православных верующих с Покровом Пресвятой Богородицы

e-mail Друк

Сегодня Православная Церковь отмечает один из праздников, который издавна глубоко почитается на наших землях – Покров Пресвятой Богородицы. Это непереходящий праздник, каждый год мы празднуем его 14 октября в знак чудесного явления Богородицы, которая своими молитвами спасла город Константинополь от разрушения вражескими войсками. По преданию в 910 году враги со всех сторон окружили Константинополь, осаждённому городу грозило полное разрушение, горожанам оставалось надеяться лишь на Божью помощь, поэтому все жители города собрались во Влахернском храме, где стали возносить общую молитву за освобождение от врагов, окруживших город. И Божья помощь пришла. Глубокой ночью, окружённая ангелами и озарённая дивным светом, в сопровождении Иоанна Богослова и Иоанна Предтечи, Богородица по воздуху пришла царскими вратами и со слезами стала молить Бога за христиан. На протяжении долго времени Пресвятая Дева пребывала в молитве, а затем подошла к алтарю, сняла со своей головы Омофор и покрыла им молящихся жителей города в знак того, что берёт их под свою опеку. Богородица держала над ними свой Покров, при этом он сиял лучезарным светом, который был ярче солнечного. В то самое время на море сильный шторм разбросал корабли противника - в таком состоянии они уже не смогли нанести угрозу городу. Через некоторое время Божья Матерь удалилась так же дивно, как и возникла, оставив за собой Благодать. А на утро жители Константинополя узнали, что осада снята – город спасён от неприятеля, – в нём вновь воцарилась спокойная и мирная жизнь. Эту чудесную историю поведал в своём сказании Святой Андрей Константинопольский, который вместе со своим учеником - блаженным Эпифанием - имели благодать увидеть явление Богородицы и её Покров.

Детальніше...

Сторінка 1 з 249

Новини Новини університету