e-mail Друк

Спорт - це не тільки здоров'я, а й прагнення бути краще, рухатися вперед. Cпорт - одне з найважливіших напрямків в житті кожної людини і в діяльності Національного університету «Одеська юридична академія». З ініціативи Президента університету, академіка Сергія Васильовича Ківалова щорічно, ось уже більше семи років, проводяться спортивні змагання серед студентів, організовані Первинною профспілковою організацією університету.

15 жовтня відбулися командні змагання з настільного тенісу. Студенти показали високий рівень майстерності і гідно захистили честь своїх факультетів. Першість серед команд завоювала команда судово-адміністративного факультету, яка показала дуже хороший і високий результат.

Почесне друге місце посіла команда факультету цивільної та господарської юстиції. З відривом всього лише в один бал, третє місце дісталося соціально-правовому факультету.

Ми пишаємося тим, що в нашому університеті є такі студенти, які здатні проявити себе не тільки в навчальному процесі, а ще й в активному житті студентства НУ «ОЮА». Можна з упевненістю сказати, що в Національному університеті «Одеська юридична академія» піклуються про всебічний розвиток своїх студентів, адже, за словами Сергія Васильовича Ківалова, мета університету - не просто дати знання, а виховати особистість. У НУ «ОЮА» є для цього всі можливості - спортивна інфраструктура Національного університету «Одеська юридична академія», яка включає в себе два стадіони, спортивні та тренажерні зали.

Новини університету У Національному університеті «Одеська юридична академія» триває Спартакіада серед студентів!